Asute muuseum.ee arhiivis
Aadressil vana.muuseum.ee Eesti muuseumide infokeskus toimis 2006. aastal loodud kujul 2017. aasta lõpuni.   Veebilehe vahepealseid olekuid saab näha veebiarhiivis...
 
 

Eesti Muuseumiühing
Muuseumi tee 2, Tartu, tel 735 0412

emy(ä)muuseum.ee

 Eesti keel / Kuum / Muuseumiöö / Korraldusteave


 
Muuseumiöö toimub 19. mail 2018 ning teemaks valiti "Öös on pidu". Kui soovid oma muuseumi, kogu või kollektsiooni muuseumiööl külastajale avada, siis palun täida ankeet siin hiljemalt 31. jaanuariks 2018, et saaksime Sinuga materjale ette valmistades arvestada!
 

Ka sel aastal on kavas korraldada muuseumiöö bussiekursioone. Palun andke teada, kes sooviksid oma maakonnas neid teha. Küsime jaanuaris bussifirmadelt hinnapakkumisi ja taotleme ühiselt raha Hasartmängunõukogust.

 

Öö programmi sisestamine muuseumiöö kodulehele algab veebruaris-märtsis ning märtsi lõpu seisuga jõuab see ka voldikusse.
 
Muuseumiööd korraldab MTÜ Eesti Muuseumiühing ning öö programmiga saavad liituda kõik Eesti muuseumid, erakogujad ning kollektsionäärid, kes tahavad oma kogu üheks õhtuks külastajatele avada. Muuseumiühing korraldab ühiselt kommunikatsiooni- ning turunduskampaania, et kõik huvilised endale sobiva muuseumi leiaksid.
 
Heade soovidega,
Muuseumiöö meeskond
 

Jelena Tšekulajeva
tel. 554 4849
e-post: emy@muuseum.ee 

Hanna-Liis Kont
e-post: hannaliis@muuseum.ee
tel. 5342 8229

 

Muuseumiöö korraldamise teabevahetuseks on meililist: oo@muuseum.ee.
Liitumiseks saatke e-kiri aadressil: oo-subscribe@muuseum.ee (vaja on vastata ka laekuvale kinnituskirjale). Listist lahkumiseks on aadress: oo-unsubscribe@muuseum.ee.