Asute muuseum.ee arhiivis
Aadressil vana.muuseum.ee Eesti muuseumide infokeskus toimis 2006. aastal loodud kujul 2017. aasta lõpuni.   Veebilehe vahepealseid olekuid saab näha veebiarhiivis...
 
 

Eesti Muuseumiühing
Muuseumi tee 2, Tartu, tel 735 0412

emy(ä)muuseum.ee

 Eesti keel / Kuum / Uudised


 
Väärtuspakkumise koolitus

Eesti Muuseumiühing korraldab 30. märtsil 2017 muuseumitöötajate koolituse „Väärtuspakkumine tootearenduses. Paketeerimine kui abistav tööriist“. Koolitab Ülle Puustusmaa (BDA Consulting OÜ).

 

Koolituse raames arutletakse, kuidas paremini mõista oma külastajaid, nende ootuseid ja vajadusi. Räägime sellest, kuidas kujundada väärtuspakkumist ning korraldada organisatsiooni teenuse väljaarendamise ja teenuse osutamise protsesse sihtgrupi vajadustele vastavaks. Koolituse taustaks on teenusedisaini ehk kliendikogemuse disaini metoodika, mille oluliseks põhimõtteks on teenuste ja toodete arendamisel lähtumine inimeste reaalsetest vajadustest ja motivatsioonist. Koolitus sisaldab praktilisi harjutusi, mis toetavad käsitletavate teemade mõistmist.

 

Ülle Puustusmaa on BDA Consulting OÜ partner ja vanemkonsultant, turismi- ja teenusedisaini ekspert, koolitaja. Ta omab töökogemust nii avalikust, era-, kui mittetulundussektorist, on nõustanud paljusid regionaalseid ja valdkondlikke strateegiaid, arengukavasid, turundusplaane ja atraktsioonide kontseptsioone, teostatavusanalüüse, äriplaane, teenusedisaini projekte, olnud paljude arendusprojektide algataja nõustaja, elluviija. Ülle kokkupuude turismivaldkonnaga on juba paarikümne aasta pikkune ja see valdkond on huvipakkuv tänini. Turismiatraktsioonidega, sh muuseumidega seonduvalt on Ülle Puustusmaa nõustanud tootearenduse, sihtgrupipõhise väärtuspakkumise, teenusedisaini, ja suuremahuliste investeeringutega seonduvaid arendusprojekte.

 

Koolitus toimub Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi maja eksperimentaariumi saalis kell 14.00–16.30.

Osalejate arv on piiratud. Palume registreerida alloleva vormi abil.

 

Koolitus on muuseumiühingu liikmetele tasuta, mitteliikmetele on tasu 5 €, mis tuleb kanda Eesti Muuseumiühingu arveldusarvele SEB EE691010052037346005 või Swedbank EE832200221057022917 märksõnaga „koolitus“ hiljemalt 27. märtsiks 2017.

 

Lisateave: Dagmar Ingi

Eesti Muuseumiühing

tel 5345 3280 

 Tagasi